Hakkımda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BEN KİMİM?

Op.Dr.Ali Gökçen Akdal 1958 yılında Aydın Ortaklar’da doğdu.Orta ve lise eğitimini Karşıyaka’da Karşıyaka Erkek Lisesinde tamamladı.1981 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik Cerrahi Kliniğinden ihtisas alarak Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu.
1991-2007 tarihleri arasında Alsancak Devlet Hastanesinde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.1991-2007 yılları arasında yarı zamanlı olarak özel muayenehanesinde de çalışan Dr. Akdal bu tarihten sonra da tam zamanlı olarak Alsancak’taki muayenehanesinde hizmet vermeye devam etti.2007 yılında Dermatoloji Uzmanı
Dr. Sevda Orhon ile birlikte Alsancak Güzellik Merkezi’ni kurdu.Güzellik merkezlerinin kapatılmasından sonra aynı kadro Özel Alsancak Polikliniği olarak çalışmalarına devam etti.Şubat 2014 itibariyle muayenehanesini Urla’da açmış ve çalışmalarına burada devam etmektedir.
Plastik Cerrahi ihtisasına başladığı 1986 yılından itibaren pek çok ulusal ve uluslararası kongreye bildirileri ile katılmıştır.Botox,yağ dokusu enjeksiyonları, rinoplasti,meme ameliyatları ve vücut şekillendirme ameliyatları konularında uluslararası workshoplarda uzman olarak bulunmuştur.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.